Kosmetyki kolorowe

Kosmetyki kolorowe to niewątpliwie najszerszy asortyment w Oriflame. Wydaje mi się mówiąc w ciemno, że stanowią z 50% całej oferty produktowej firmy. Rozróżniamy kilka popularnych marek jeżeli chodzi o tą kategorię. Pierwszą ekskluzywną i według nas najlepszą jest Giordani Gold. Mimo swojej wyższej ceny kosmetyki z tej serii są najlepsze jakościowo oraz dopasowane dla każdego. Giordani Gold oferuje naprawdę sporą gamę kolorów.

Wszelkie tematy odnośnie poszczególnych opinii kosmetyków kolorowych będziemy zamieszczali na tej podstronie.

Oriflame Beauty słynie z bardzo dobrych tuszy do rzęs, które są warte swojej ceny. Wyróżnić tutaj na pewno możemy zestawy korektorów, które kryją wszystko oraz kredki do oczu, bo nie rozmazują. Bardzo ciekawe kosmetyki kolorowe w niezłej cenie dla każdej kobiety.

Kosmetyki kolorowe - oriflame

Very me są przeznaczone głównie dla młodszych kobiet z nastawieniem dla nastolatek. Świetne produkty w super cenie nawiązując do jakości, tak w skrócie można podsumować te produkty. Wyróżniamy w tej grupie zwłaszcza cienie do powiek i kredki do oczu.

Pure Colour to tańsze rozwiązanie co nie zawsze znaczy dobre. Niestety lakiery do paznokci nie są najlepsze, ale przy tak dużej ilości produktów zawsze coś nie dorówna drugiemu. Pomadki za to są naprawdę niezłe, warto więc zastanowić się nad ich zakupem jeżeli zależy wam na zakup w przystępnej cenie.

The One jest nową serią kosmetyków, którą prezentuje znana aktorka Anna Mucha. Kosmetyki z tej kolekcji szybko zyskały uznanie na rynku i dobrze się sprzedają. Rewelacyjne według nas są cienie do brwi, używane przez członka rodziny już długo, naprawdę zyskały uznanie :)

Z chęcią posłuchamy waszych opinii na temat najlepszych według was kosmetyków kolorowych oraz tych jakie używacie na co dzień. Piszcie w komentarzach, pozdrawiamy!

Popularne posty