Wellness Oriflame opinie

Produkty serii "Wellness Pack" są naturalnymi suplementami diety, które posiadają różne źródła witamin zapewniając ich zapotrzebowanie na cały dzień. Istnieją dwa rodzaje tych zestawów, dla kobiet jak i mężczyzn, ponieważ jest różne zapotrzebowanie na wszelkie witaminy.  W opakowaniu znajduje się aż pięć kapsułek na każdy dzień, są to multiwitaminy, minerały, astaksantyna oraz kwasy omega 3. Cena za opakowanie to 109,90zł za 21 saszetek.

Produkty wellness oriflame

Drugim ciekawym produktem są koktajle "Natural Balance". Obecnie dostępne są smaki: truskawkowy, waniliowy oraz czekoladowe, są bardzo dobre w smaku :) W skład tego napoju wchodzą takie wartości odżywcze jak białko, błonnik, kwasy tłuszczowe oraz również Omega 3 i 6. Koktajle Wellness są szczególnie zalecane osobom, które prowadzą aktywny tryb życia, ale mają problem z zrzuceniem wagi. Koszt koktajli to 124,90zł za 21 porcji.

O produktach Wellness można również zobaczy ciekawy materiał naukowy:Oriflame nie pomija dzieci i dla nich również przygotował kompleks multiwitamin i minerałów. Połączenie 13 witamin i 8 minerałów przeznaczone jest dla najmłodszych od 3 roku życia. Jego koszt wynosi 39,90zł, a w opakowaniu jest 21 tabletek.

Najnowszym produktem o którym wiem, są zupy. W jednej porcji jest tylko około 100 kalorii, więc na obiad dla osoby redukującej wagę jest niemal idealnym rozwiązaniem :) Aktualnie jest dostępny w dwóch smakach: pomidorowym z bazylia oraz szparagowym. Jest wysokobiałkowym i niskotłuszczowym środkiem spożywczym, osobiście nie miałem okazji próbować tego produktu. Cena to 124,90zł za około 21 porcji.

Warto dodać, że produkty Wellness zostały najwyżej ocenione w punktach premiowych dla konsultantów, więc naprawdę warto zostać specjalistą z tej dziedziny. Istnieje również możliwość subskrypcji wyżej wymienionych produktów, wówczas co czwarty taki suplement jest za 1zł.

 Z tej serii można także nabyć odżywczy kompleks do włosów i paznokci. Poprawia i umacnia włosy wraz z paznokciami zapewniając im podstawowe składniki odżywcze. Producent podaje, że pierwsze rezultaty widoczne są po 3 miesiącach. Kosztuje 74,90zł za 42 tabletki.

Ciekawą propozycją dla osób aktywnych są batony bogate w białko i błonnik. W jednej porcji jest tylko 150 kalorii,  wolno przyswajalne węglowodany ułatwiają utratę wagi. Dostępne są dwa smaki: z kawałkami owoców oraz z kawałkami czekolady. W opakowaniu Wellness natural balance dostępnych jest siedem sztuk, a łączny ich koszt wynosi 39,90zł. 


Popularne posty