Pielęgnacja cery

Pielęgnacja cery to chyba najważniejszy element kobiecego wyglądu. W tym dziale będziemy opisywać ten rodzaj kosmetyków. Zaczniemy od polecenia przetestowanych już produktów przez nas czy rodziny od których słyszeliśmy opinie. Cała seria Pure Skin jest na pewno warta uwagi, produkty dobrze wpływają na cerę, zamykają pory oraz usuwają zaskórniki. Cena również jest dobra w stosunku do jakości tych produktów.

Krem Tender Care jest ulubionym malutkim dodatkiem w kobiecej torebce, bardzo szybko zyskał uznanie wielu Pań. Bardzo dobrze nawilża skórę i dość często jest dostępny w promocyjnej cenie :)
Milk & Honey również świetnie nawilża skórę przy czym pięknie pachnie. Można go nabyć zarówno do stosowania na dzień jak i na noc.

Pielęgnacja cery optimals - oriflme

Dla mężczyzn dogodnym wyborem będzie seria North for men, zarówno pianka jak i balsam dobrze działają odpowiednio na zarost i twarz po goleniu. Prezentują ładne typowo męskie zapachy i nie są bardzo drogie.

Jest jeszcze wiele innych serii z produktami do pielęgnacji cery. Każda seria jest w innej cenie i zapewne posiada różne składniki. Jesteśmy ciekawi waszych opinii o produktach do pielęgnacji cery, może mieliście do czynienia z takimi seriami jak Ecollagen, Bioclinic, Time reversing czy Royal velvet?


Popularne posty