Jak zostać konsultantką Oriflame?

W tym artykule przyjrzymy się bliżej pracy konsultanta, a także podpowiemy jakie czynności należy wykonać, aby się zapisać.

Dobry konsultant na pewno powinien posiadać takie cechy jak łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów oraz wewnętrzną motywację chociażby do prezentacji produktów w gronie przyjaciół czy obcych ludzi. Oprócz tego istotną umiejętnością jest dążenie do celu, ponieważ w tej branży trzeba naprawdę od początku bardzo wiele z siebie dawać, aby praca przyniosła zamierzony skutek. Oczywiście również każdy powinien znać produkty, które proponuje klientowi najlepiej testując je wcześniej. Wówczas zdecydowanie łatwiej się nam rozmawia, kiedy możemy opowiedzieć o zaletach czy wadach przedmiotu. Firma oferuje liczne szkolenia zarówno online jak i w wybranych miejscach stacjonarnych także wystarczy chcieć.

Zostań konsultantką Oriflame

Na naszym blogu, a dokładnie w tym miejscu:

Jak zostać konsultantką Oriflame? - rejestracja
możesz w prosty sposób wstąpić do grona konsultantów (z tego linku do mojej grupy) i zdecydować, czy chcesz  korzystać tylko ze zniżki, (około 20%-25% z każdego produktu) czy też pójść dalej i rozwijać swoją grupę dodatkowo czerpiąc z ich sprzedaży dodatkowe profity.

Ciekawą propozycją na start jest "Program Witamy", który oferuje tanie kosmetyki za zrobienie miesięcznych zakupów w wysokości 50PP - około 160zł CH czyli pkt konsultanta po zniżce.

Przystępując do programu od aktualnego katalogu nr 2 obowiązują takie nagrody:

Program Witamy - Oriflame
Dodatkowo konsultanci mogą korzystać jeszcze z innych ofert promocyjnych niedostępnych dla klienta. Jest jeszcze wiele innych promocji m.in. sms-owych czy mailowych, w tych dziedzinach marketingu i reklamy widzę duży postęp w stosunku do wcześniejszych lat, także widać jak cały czas działalność się rozwija. Po rejestracji warto poświęcić trochę czasu i wziąć udział w szkoleniu ze strony głównej Oriflame oraz zapoznać się z innymi materiałami szkoleniowymi i biznesowymi :) 

Popularne posty