Perfum possess oriflame

Dzisiaj zdecydowałem się opisać wody z serii Possess. Zacznę od męskiego, ponieważ osobiście go używam, jest to niewątpliwie mój zapach. W skład tej wody toaletowej wchodzą takie składniki jak świeży olejek laurowy z aromatem niedojrzałych grejpfrutów i oszałamiającego irysa.

Męski zapach Posses oriflame

 Moim zdaniem jest on przeznaczony dla młodszego mężczyzny pewnego siebie i nastawionego na sukces. Oczywiście właściciel tej wody musi lubić słodsze zapachy, aby possess mu się spodobał,  utrzymuje się on bardzo długo. Osobiście wyczuwam jego aromat przez większość dnia na ubraniach, na skórze krócej. Według informacji z oficjalnej strony o długości utrzymywania się poszczególnych rodzajów perfum wynik wydaje się lepszy, więc jest to dobra prognoza. Należą się słowa uznania dla producenta, który podaje taki czas,ponieważ mógłby  pójść w drugą stronę obiecując nierealną długość utrzymywania się zapachu. W poście typy zapachów przedstawiamy szczegółową rozpiskę odnośnie długości działania danego rodzaju perfum.

Podsumowując powiem tyle, naprawdę warto zakupić ten zapach dla siebie czy na prezent.
Cena regularna: 99,90zł - 75ml

Woda perfumowana Possess damska

Jeżeli chodzi o wersję dla Pań jest to połączenie rześkiej słodyczy z kobiecą zmysłowością tworząc bardzo ciekawy zapach, który w swoim głównym składniku posiada kuszące nuty ylang ylang. Równie atrakcyjnie wygląda buteleczka ;) Bardzo długo utrzymuje się aromat i jest to już gustowna woda perfumowana. Przeznaczona dla kobiet, które preferują słodkie zapachy.


Woda perfumowana Possess woman
Zdecydowanie warta swojej ceny i śmiało konkuruje z najlepszymi markami na świecie.

 Cena regularna: 134,90zł - 50ml

Popularne posty